X
تبلیغات
رایتل

سوشید

۳۴۵- هر روز با شمایم

دوستان عزیز سلام

همانطور که اطلاع دارید مدت زمان بسیاری است که در فضای مجازی در خدمت شما نبوده ام و همانطور که در چند سانتی متر پایین تر، در پست قبلی دیده می شود علتی نداشت جز آن که پی گیر چند کار بوده ام.

کافی نت

آموزشگاه

فروشگاه

جی ای اس

دوستانی که از نزدیک با حقیر آشنایی دارند می دانند که این حقیر کم ترین، هیچ ادعایی نسبت به خودم ندارم و از چهار سال پیش که به برزک برگشته ام تمام سعی و تلاشم بر این بوده است که کمک کنم تا استعدادها و قابلیت هایی که در جامعه کوچک ما وجود دارد با همکاری همدیگر باعث ایجاد اموری گردد که مورد نیاز می باشد.

هم اکنون که خدمت شما این مطالب را تایپ می نمایم در کافی نتی در برزک هستم که از طریق همکاری شرکت تعاونی عماد و دفتر فنی یکتا به مدیریت خانم عفت جوادزاده شکل گرفته است.

و بعدازظهر را در حالی به شب رسانیدیم که دو جلسه از دوره های آموزشی آموزشگاه عماد برگزار گردید که از طریق همکاری شرکت تعاونی عماد و موسسه ولی عصر به مدیریت محترم آقای محسن مجیدی زاده شکل گرفته است.

 و مفتخریم که فروشگاه کامپیوتر شرکت تعاونی عماد آمادگی دارد تا همه گونه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری جهت همشهریان ارائه نماید.

و باز باعث خوشحالی است که کارگروه جی ای اس شرکت تعاونی عماد با وجود شخصیت های متخصص و متعهد با طی کردن دوره های لازم در حال انجام پروژه های مرتبط می باشد.

نا گفته نماند که در فضای کوچک جامعه برزک و نگرش ها و سلیقه های متفاوت و متناقض موجود و عدم فرهنگ مناسب در امور گروهی نزد مردم و مسئولین، گاهی کار را به جایی می رساند که خواب را از چشمان می گیرد و لرزه های درد را در تمام وجود به ارمغان می آورد و گاهی باز فراتر می رود و به قول یکی از دوستان: بعضی افراد، مغرضانه و یا ناآگاهانه انسان را لجن مال می کنند آن هم به بهایی که واقعاْ اندک است.

در عین حال به نتیجه رسیدن کاری جه از طرف حقیر و چه از طرف دوستان که همگی بی استثنا بهتر از من هستند. شارژ مجددی می شود برای کار بیشتر و بدون شک، کار بسیار است و فرصت کم

امیدوارم با وجود این کافی نت خوب و پرسرعت در برزک بتوانم هر روز با شما باشم.