X
تبلیغات
رایتل

سوشید

۳۴۹- تریلی میل گرد

امروز سه چهار ساعت وقت صرف کردم تا درب انبار مصالح شرکت تعاونی عماد که در اثر پر شدن سیمان فله بسته شده بود؛ باز نمایم. در حال حاضر سیمان به اندازه کافی در منطقه وجود دارد ولی درخواست مانند قبل زیاد و بحث برانگیز نیست.
در حین کار صدای بلندگوی مسجد محله امام برایم جالب بود که اعلام می کرد «جهت خالی کردن تریلی میلگرد ساخت حسینیه محله امام کمک نمایید» با توجه به اطلاعاتی که از نشریه طنین گرفتم یک میلیارد تومان  هزینه جهت ساخت حسینیه محله امام برآورد شده است.
لازم است در اینجا از شورای محترم و روحانیت معزز و مسئولین گرانقدار که به درستی در برزک جهت پروژ ه ها نیاز سنجی نموده و بودجه های مردمی و دولتی را جهت دهی می نمایند، تشکر نمایم و همچنین از عزیزان که در محله مصلی مسجد و حسینیه را نیمه تمام گذاشته اند و از مسئولینی که قرار است پی گیر حسینیه محله درب مسجد شوند و آن طور که شنیدم ده میلیون تومان از دفتر ریاست جمهوری برای خرید زمین کنار مسجد جذب بودجه داشته اند و از دوستان محله باغستان که به دنبال شروع به کار حسینیه هستند؛ از همه و همه بخواهم جدی تر به این نیاز ها توجه شود و زودتر شروع به کار و یا ادامه به کار و یا اتمام کار نمایند.
و در پایان امیدوارم این تعداد مسجد و حسینیه که وجود دارد و تعدادی که قرار است  ساخته شود، برای این جمعیت 3000 نفری برزک جوابگو باشد. انشاءالله